Menu
Your Cart
PEŞİN FİYATINA VADE FARKSIZ 24 AY TAKSİT İMKANI

Hakkımızda

Korfez AVM bir mobilya markasıdır. Yaptığı yenilikçi atılımlar ve yatırımlar ile mobilya üretmektedir. "Mobilyasız ev kalmasın” sloganı ile oluşturduğu konsept mobilyaları her bütçeye uygunluk ve kalite ilkesiyle üretmektedir.

55 yıldır Korfez AVM Mobilya,  birçok evin mobilyasına imzasını atmış ve bu süre içinde kendi  mobilya koleksiyonunu oluşturmuştur.

 
Üretim faaliyetlerinin Körfez'de gerçekleştiren Korfez AVM, kaliteli, estetik ve insan sağlığına uygun ürünleri ile çevreye duyarlı faaliyet gösteren ender kuruluşlardan biridir. Körfez'de 2 adet şubesi bulunmaktadır.
 
Türkiye geneli ücretsiz sevkiyat hizmeti bulunmaktadır. Korfez AVM, tüm Türkiye'ye ve Avrupa'ya satış yapan kurumsal bir mobilya firmasıdır. İnternet sitesinden kendiniz seçebilir ya da Whatsapp üzerinden satış temsilcilerinden destek alarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Geniş kargo imkanı ile ürün sevkiyatlarını sorunsuz şekilde gerçekleştirir.
 
Korfez AVM ödeme aşamasında sizlere kolaylık sağlamak için bir çok alternatif sunmaktadır. Peşin ödeme, kredi kartı, alternatif ödeme seçeneği ya da 36 aya kadar taksitli ödeme seçenekleri bulunmaktadır. Detaylar hakkında bilgi almak için mağazalara uğrayabilir ya da Whatsapp Destek hattından ulaşabilirsiniz.
 
Korfez AVM Mobilya koleksiyonu; hızlı, kaliteli ve ekonomik modern mobilyalardan ve klasik mobilyayı yeniden yorumlayan Avangard tarz sahibi ürünlerden oluşur.  Koleksiyondaki her model Korfez AVM kalitesinin ve tasarım anlayışının bir ürünüdür.
 
Korfez AVM, yeni olanı, farklı olanı , kaliteli olanı ve ekonomik olanı gerçekleştirmeye ve daha çok eve ulaşmaya devam edecektir.
 
Bu çerçevede müşterilerimize verdiğimiz değeri korumaya ve geliştirmeye devam etmekteyiz. Koşulsuz müşteri destek hizmeti ve ürün kalite kontrol hizmeti sunmaktayız. 
 
Memnun müşteri ilkemizle siz değerli müşterilerimizi yormadan mobilyalarımızın keyfini sürmenizi istiyoruz. 
 
İnovasyon ve ARGE'ye verdiğimiz önemle her geçen gün yeni ve daha iyiye ulaşmaktayız. Körfez'in köklü mobilya firmalarından biri olarak hedefimiz Türkiye ve dünya çapında hizmet verebilmektir.
 
  • Modern ve çevreye zarar vermeyen üretim tesislerimizle sağlıklı ve kaliteli ürünler üretmek,
  • Siz değerli müşterilerimizin beğenisine hiç bir aracı firma olmadan sunmak,
  • Ekonomik ve değerini aşan mobilyaları siz müşterilerimize ulaştırmak,
  • Alışveriş sırasında ve sonrasında memnun müşteri kriterlerinden çıkmamak, en temel amaçlarımızdandır.
 
Korfez AVM olarak yıllarca gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz mobilyalar üretmek için çalışıyoruz.