Menu
Your Cart
PEŞİN FİYATINA VADE FARKSIZ 24 AY TAKSİT İMKANI

Yatak

Marka: Vettore
Pocket Yay TeknolojisiÖrme KumaşÇift Bordür Yatak TasarımVisco Memory FormYatak Yüksekliği: 30 cmVİSCONasa Uzay Teknolojisi için geliştirilen Visco, elastik malzeme, esnek yapısı ile vücuda uygulanan basıncı azaltır ve açık hücre yapısı sayesinde vücut ısı-kan basıncını düzenler.Vücut şeklini a..
9.900,00₺
Vergiler Hariç:9.000,00₺
Aroma Theraphy Yatak
Yeni Ürün
Marka: Evo Bedding
Mis Gibi UykuAroma Therapy Yatak, çiçek özlerinden alınan muhteşem kokulu ve yatıştırıcı özelliğe sahip nefes alabilen kumaşıyla uyku konforunuzu farklı bir boyuta taşır. İçeriğindeki paket yaylar, vücut ağırlığınıza göre uygun desteği ve standart yaylara göre daha uzun kullanım ömrü sunar.Özel üret..
7.535,00₺
Vergiler Hariç:6.850,00₺
Marka: Vettore
2.38 Tel / Herkül YayGüçlendirilmiş ve Yükseltilmiş Yay TeknolojisiÖrme KumaşPedli TasarımYatak Yüksekliği: 30 cmÇelik tellerden oluşturulan yaylar, DHT yay teknolojisi ile çift ışıl işlemden geçirilerek sertlikleri azaltılır ve dirençleri artırılır.Böylelikle formunu uzun yıllarca koruyab..
6.600,00₺
Vergiler Hariç:6.000,00₺
Cooler Night Serinletici Yatak
Yeni Ürün
Marka: Evo Bedding
Serin Bir UykuCool Night Yatak, özel soğuk kumaşı ile vücut ısınızı dengeler ve uykuya rahat bir geçiş yapmanıza yardımcı olur. İçeriğindeki Paket yaylar, vücut ağırlığınıza göre uygun destek verir ve standart yaylara göre daha uzun kullanım ömrü sunar. Özel üretimimiz olan açık hücre 32 DNS safir s..
7.425,00₺
Vergiler Hariç:6.750,00₺
Daisy SNP Yay Sistemli Yatak
Yeni Ürün
Marka: Evo Bedding
Daisy SNP Yay Sistemli YatakDaisy Yatak, pamuklu dokuma kumaşa ve SNP yay sistemine sahip  özel destek süngeri ile semi ortopedik özelliklere sahiptir...
5.445,00₺
Vergiler Hariç:4.950,00₺
EVO BEDDİNG BEBEK YATAĞI EVO BEDDİNG BEBEK YATAĞI
Yeni Ürün
Marka: Evo Bedding
Evo Bedding Bebek YatağıBebekler için özel üretilen lanolin dokulu kumaş, hyper sünger ile bebeğinizin omurga sağlığını destekleyin. Bebeğinizin sağlığı için kimyasal yapıştırıcı kullanılmadan üretilen yataklarımızda alternatif renk seçenekleri mevcuttur...
4.895,00₺
Vergiler Hariç:4.450,00₺
Marka: Vettore
Ürün ÖzellikleriPocket Yay TeknolojisiÖrme KumaşPedli TasarımHyper Soft ÖzellikYatak Yüksekliği: 30 cmHermes Excellence Yatak, Hyper Soft sünger teknolojisi ile yumuşak ve daha esnek özelliğe sahiptir.Beden şeklini rahatça kavrar ve destekler.Uykuya davet edercesine rahatça bir deneyim sunar.Mü..
8.360,00₺
Vergiler Hariç:7.600,00₺
Lotus SNP Yay Sistemli Yatak
Yeni Ürün
Marka: Evo Bedding
Dengeli UykuLotus Yatak, nefes alabilen özel dokulu kumaşı, konfor özellikli pedi ve özel iç katmanları sayesinde dingin ve güzel bir uyku deneyimi sağlar.SNP Yay SistemiKontrollü ısıl işlem uygulanmış yüksek karbonlu çelik telden oluşan helezon yay sargıları birbirlerine spiral teller ile bağlıdır ..
6.545,00₺
Vergiler Hariç:5.950,00₺
Marka: Vettore
Ürün ÖzellikleriPocket Yay TeknolojisiÖrme KumaşPedli TasarımHyper Soft ÖzellikYatak Yüksekliği: 30 cm Monarch Relax Yatak, Hyper Soft sünger teknolojisi ile vücudun yatağa temasında soft bir dokunuş hissi verir.Yumuşak ve daha esnek özelliği sayesinde vücudun anatomik yapısına uyum sağlar..
7.700,00₺
Vergiler Hariç:7.000,00₺
Nilly SNP Yay Sistemli Yatak
Yeni Ürün
Marka: Evo Bedding
Peluş DokunuşNilly yatak, tavşan tüyü kumaşı ile bulutların üzerinde uyuduğunuzu hayal edin. Yumuşak dokusuyla konforlu bir uyku deneyimi yaşatır. İçeriğinde ki SNP yay sistemi vücut ağırlığınıza göre uygun destek verir. Özel olarak ürettiğimiz destekleyici Hypersoft süngerimiz yüksek yoğunluğu ve a..
7.205,00₺
Vergiler Hariç:6.550,00₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 17 (2 Sayfa)
Web Tasarım & Yazılım Hizmetleri Bize ulaşın